1st ASECU Youth Winter School

Η  Ένωση των Οικονομικών Πανεπιστημίων της Νότιας και Ανατολικής  Ευρώπης και Παρευξεινίων χωρών (ASECU) μετά την επιτυχή διοργάνωση τόσο των Διεθνών Επιστημονικών Συνεδρίων, όσο  και των Summer Schools με την συμμετοχή της ASECU Youth,  προχώρα στην διοργάνωση του 1st ASECU Youth Winter School, με θέμα
“Via Carpatia – a route to the future: Socio-economic and geopolitical aspects”
Το Winter School θα φιλοξενηθεί από το University of Rzeszow, Faculty of Economics, Poland, θα πραγματοποιηθεί από 17-21 Φεβρουαρίου 2020, στο  Polanczyk, Poland,   και συμμετοχή μπορούν να δηλώσουν φοιτητές και καθηγητές από τα Πανεπιστήμια μέλη της Ένωσης.

Υπενθυμίζουμε ότι η ASECU, η οποία έχει έδρα στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας, περιλαμβάνει στα μέλη της 56 Πανεπιστήμια από 20 χώρες της περιοχής αναφοράς της.

Πληροφορίες:
Μελίνα Πετρομελίδου
Υπεύθυνη Γραφείου ASECU /SEEJE  & ASECU Youth
Ένωση Οικονομικών Πανεπιστημίων της Ν. και Α. Ευρώπης και  Παρευξεινίων χωρών (ASECU)
Πανεπιστήμιο Μακεδονίας
Εγνατία 156, 54006 Θεσσαλονίκη